Knihy
Kategórie
Historická revue
Historická revue
Slovenský inštitút vzdelávania
Wishlist

Wishlist je zoznam knižných želaní. Ak ho zverejníte, uvidia Vaši priatelia, po ktorých knihách túžite. Chcete zistiť, akú knižku si želajú oni?

Hľadáte darček?

Chcete potešiť svojich blízkych knihou?

Náš knižný poradca nájde darček pre každého!

Nájdi darček
 
Knihy Autori Jozef Karika

Knihy autora Jozef Karika

Jozef Karika
PhDr. Jozef Karika sa narodil 15. Novembra 1978 v Brezne a je slovenským experimentálnym spisovateľom a publicistom. Vyštudoval históriu a filozofiu na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Pracuje ako redaktor v televízii a svoju pozornosť sústreďuje najmä na politické a investigatívne reportáže. Je tiež držiteľom Ceny Literárneho fondu za publicistiku a získal tiež niekoľko ďalších novinárskych a literárnych ocenení. Jeho reportáž Kontroverzná tabuľa získala prvé miesto v kategórii publicistika a Cenu diváka na celoslovenskej prehliadke tvorby lokálnych televízií Workshop 2008. Vyhrala tiež prvé miesto v kategórii publicistika na česko - slovenskej filmovej prehliadke KAFKA 2008. Sám autor sa pokladá za experimentálneho spisovateľa. Druhú časť jeho tvorby predstavujú experimentálne knihy a texty o hľadaní a rozvíjaní nových, alternatívnych praktických prístupov k rozličným životným oblastiam, problémom alebo situáciám. Jozef Karika využíva techniky striedania paradigiem, alter-egá, textovú liberáciu, mystifikáciu či prvky výstrižkovej metódy.

Knihy na stranu:
Zoradiť knihy podľa:
1.
Kniha Kurz praktickej mágie pre začiatočníkov
Autor: Jozef Karika  |  Vydavateľstvo: IKAR

Magické cvičenia zamerané na prebudenie zvláštnych schopností mysle i tela. Autor ich vybral a zoradil do uceleného, zrozumiteľn...viac o knihe

Naša cena knihy: 6,08 €  Ušetríte: 8 %Zasielame do: vypredaná

vypredaná! - Chcem dotlač

2.
Kniha Mágia peňazí
Autor: Jozef Karika  |  Vydavateľstvo: IKAR

Prečo sa niektorým ľuďom finančne darí a iným nie? Ako si nadobudnuté bohatstvo udržať, prípadne ho znásobiť? Čo peniaze priťahu...viac o knihe

Naša cena knihy: 6,99 €  Ušetríte: 8 %Zasielame do: vypredaná

vypredaná! - Chcem dotlač

Slovenská sporiteľňa VÚB Tatra banka ČSOB Poštová banka Unicredit Bank OTP Banka Sberbank Prima banka mBank Zuno Fio banka Platobná karta MasterCard Platobná karta Visa

Prečo nakupovať u nás?

Všetky výhody
Nízka cena poštovného.

Nízka cena poštovného.

Poštovné sa snažíme udržať na minimálnej možnej úrovni. Pri využití Slovenskej pošty platíte 2,99 €. Za kuriéra dokonca len 3,49 €. Pri objednávke nad 59 € máte poštovné zdarma!

Knižky balíme s láskou.

Knižky balíme s láskou.

Každá zásielka od nás odchádza starostlivo zabalená. Ak potrebujete napísať venovanie alebo knižku zabaliť ako darček, uveďte to v objednávke.

Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.

Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.

V našom kníhkupectve nakupuje množstvo ľudí. Našim cieľom je, aby ste nám dôverovali. Vaše ocenenia sú pre nás vyjadrením, že naša práca má zmysel.