0800 888 888
prac. dni 09:00 - 17:00
 
Prázdny
0,00 €
 
Úvod>Všetky informácie

Naša filozofia

Sme jediné veľké skutočné online kníhkupectvo


ABC Knihy sa už niekoľko rokov usilujú prinášať ľuďom radosť prostredníctvom kníh. Veríme, že literatúra je skutočným pokladom. Usilujeme sa ľudí informovať o hodnote kníh a výhodách, ktoré čítanie prináša. Našou snahou je vzbudiť záujem o knižky aj u mladej generácie, ktorá sa skôr zaujíma o moderné technológie. Podporujeme školy a knižnice, pretože tieto inštitúcie nám môžu vo veľkej miere pomôcť presadiť naše ciele.

Našich zákazníkov si veľmi vážime. Robíme všetko preto, aby sme dokázali naplniť ich potreby v maximálnej možnej miere. Oceňujeme všetky Vaše názory a hodnotenia, ktoré nás posúvajú vpred. Vieme, že máme stále čo zlepšovať a každým dňom pracujeme na zefektívnení procesov, aby došlo k Vašej spokojnosti.

Poslanie
Sme milovníkmi kníh, ktorí zákazníkom prinášajú jedinečné príbehy. Zaujímajú nás trvalé hodnoty, ktoré sú súčasťou našej filozofie. Dbáme na dlhodobé partnerstvo, priaznivú firemnú kultúru a podporu čítania u mladej generácie. Podstatou nášho podnikania je, aby u nás zákazníci radi nakupovali a obracali sa na nás ako na svojho partnera.

Naše hodnoty
Robíme všetko preto, aby ste boli s našimi službami spokojní a aby Vám knižky prinášali veľa radosti.

1. Zameranie na knihy! Najvyššou hodnotou je pre nás samotná kniha. Pýšime sa tým, že sme skutočné online kníhkupectvo a našim jediným sortimentom sú knihy. Usilujeme sa profilovať v odborníka na literatúru.

2. Nadšenie! Pracovať s Vami je pre nás radosť! Každú knihu balíme starostlivo a s láskou. Veľakrát myslíme na šťastie, ktoré prežívate pri otváraní balíčka a pri listovaní knižky. Veríme, že naša vášeň a nadšenie prichádza spolu s knižkou až k Vám domov.

3. Tímová práca! Bez dobrého tímu to nejde. Kým sa Vaša objednávka dostane do Vašich rúk, prechádza pomerne dlhou cestou. Usilujeme sa, aby ste na ňu nemuseli čakať príliš dlho a dostala sa k Vám absolútne v poriadku. Veríme, že len pri spolupráci s ľuďmi, ktorí knihám rozumejú, môžete byť s nákupom u nás spokojní.

4. Úcta a dôvera! Našim cieľom je, aby ste nám ako predajcovi, a zároveň Vášmu partnerovi, dôverovali. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme želanú knižku pre Vás zabezpečili čo najskôr. Každého zákazníka si vážime a prostredníctvom vybudovaného vernostného programu mu dokážeme ponúknuť príjemné zľavy.

5. Stabilné partnerstvo! Dlhodobo budované vzťahy s dodávateľmi a inými partnermi sú pre nás veľmi dôležité. Len vďaka nim Vám dokážeme ponúkať atraktívne cenové zvýhodnenia, špeciálne akcie a výpredaje.

6. Spoločenská zodpovednosť! Naše podnikanie dlhodobo smerovalo k zodpovednosti vo viacerých oblastiach. Ako predajca kníh cítime potrebu podporovať vzdelávanie u mladých ľudí. Tiež úzko spolupracujeme so školami a knižnicami.