0800 888 888
prac. dni 09:00 - 17:00
 
Prázdny
0,00 €
 
Úvod>Všetky informácie

Podporili sme...

Nech číta celé Slovensko!

Usilujeme sa podporovať rozvoj čítania u mladých ľudí. Z toho dôvodu pomáhame najmä školám, knižniciam a občianskym združeniam, ktoré sa primárne orientujú na vzdelanie. 

Určitú čiastku z nášho rozpočtu máme vyčlenenú na sponzoring. Pokiaľ je to v našich silách, radi pomôžeme pri budovaní aktivít vedúcich k zvyšovaniu vzdelanosti na Slovensku. 

Podporili sme a aktívne spolupracuje s týmito subjektmi:


Vzdelávanie, mládež a knihy

 

Učenie s úsmevom

Občianske združenie, ktorého cieľom je rozvoj vzdelávania a výchovy mladej generácie. Rieši poradenskú, osvetovú a informačnú činnosť. Organizuje akcie na podporu čítania medzi mladými ľuďmi. ABC Knihy sú hlavným sponzorom tohto združenia.

     
 

Ako na školu

Edukačný portál, ktorý spája učiteľov. Je centrom vzdelávacích aktivít, náučných hier a iných inšpirujúcich pomôcok pri vyučovaní. Podporili sme ho knihami do súťaže pre učiteľov.

     
 

Book review

Nezávislý portál, ktorý tvorí tím nadšených milovníkov kníh. Nájdete tu recenzie na knižky, všetko o novinkách na knižnom trhu a rozhovory so spisovateľmi. Pravidelne web zásobujeme novými knihami, na ktoré píšu recenzie.

 

Miestna komunita

 

Knižnica v Starej Turej

Podpora miestnej komunity je pre nás nesmierne dôležitá. Do knižnice v meste Stará Turá, kde sídlime, sme darovali viacero knižiek. Veríme, že potešili množstvo čitateľov.

     
 

Podpora materských, základných a stredných škôl v regióne

Rozhodli sme sa pravidelne odmeňovať najlepších žiakov a študentov, ktorí navštevujú školy v našom okolí. Veríme, že knihy upevňujú a dopĺňajú vzdelanie, ktoré získavajú na vyučovacích hodinách.

     
 

Materské centrum Žabka

Šikovné ženy v našom meste vytvorili Materské centrum Žabka, ktoré je miestom pre množstvo mamičiek s deťmi. Aby mohli efektívne tráviť voľný čas, darovali sme Materskému centru knižočky o tvorivých prácach.

 

Naši priatelia

 

Historická revue

aktívne spolupracujeme s uznávaným časopisom Historická revue. Vieme, že dejiny zaujímajú množstvo našich zákazníkov. Aj preto zaraďujeme do našej ponuky aj Zborníky tohto časopisu, ktoré Vám zobrazia históriu podobne ako kniha.

     
 

History web

History web je zdrojom kvalitných článkov z oblasti histórie. Tiež Vám nie sú niektoré časti z dejín jasné? Odpoveď možno nájdete práve na tejto stránke.

     
  AYMAR