0800 888 888
prac. dni 09:00 - 17:00
 
Prázdny
0,00 €
 
Úvod>Všetky informácie

Prečo nakupovať u nás?

Rozhodnite sa sami, či chcete u nás nakúpiť...

Naším cieľom je ponúknuť Vám širokú paletu kníh z rôznych oblastí za dostupné ceny. Vaše objednávky sa usilujeme vybavovať čo najzodpovednejšie a najrýchlejšie. S našimi dodávateľmi sme vytvorili stabilný tím a máme záujem o Vašu maximálnu spokojnosť. Veríme, že Vám nakupovanie u nás prináša radosť. Ďakujeme za Vašu priazeň a prajeme Vám príjemné zážitky a krásne chvíle pri dobrej knižke.

SME JEDINÉ SKUTOČNÉ ONLINE KNÍHKUPECTVO - Rozumieme tomu, čo robíme. Knižky sú našou vášňou a jediným sortimentom, ktorý predávame. Nie sme knižným supermarketom a v našej ponuke nenájdete hry, DVD, CD ani iný doplnkový sortiment. Chceme sa orientovať výhradne na knižky a byť odborníkom v tejto oblasti. Milujeme ich predsa rovnako ako Vy.

ŠETRITE S NAMI NA KNIŽKÁCH – Za roky nášho pôsobenia sme rozdali už viac ako 150 000 kníh! Ďakujeme Vám za toto krásne číslo. Vďaka spokojným zákazníkom a výborným vzťahom s našimi dodávateľmi Vám dokážeme ponúknuť široký výber kníh za skutočne výhodné ceny. Tiež radi realizujeme rôzne akcie a výpredaje, ktoré tak obľubujete.

DÔVERUJÚ NÁM TISÍCE ZÁKAZNÍKOV – Obslúžili sme viac ako 100 000 zákazníkov. Zaujíma nás spätná väzba a oceňujeme Vaše pripomienky smerujúce k zlepšeniu poskytovaných služieb. Robíme všetko preto, aby ste boli spokojní. Vaše reakcie nás motivujú k neustálemu zlepšovaniu.

PROMPTNÉ VYBAVENIE OBJEDNÁVKY – Rady našich zamestnancov sme rozšírili, aby sme boli schopní vybavovať Vaše objednávky čo najrýchlejšie. Najpredávanejšie knihy máme na sklade a vieme ich vyexpedovať hneď v deň objednania. Takisto sme pre Vašu spokojnosť rozšírili možnosti dodania a platby objednávky.

POVIEME VÁM VIAC – Knižky milujeme a vieme o nich skutočne veľa. Dbáme na kvalitný zákaznícky servis, aby ste získali všetky potrebné informácie včas. Pri každom titule Vám ponúkame maximum dostupných informácií, aby ste sa rozhodli správne. Viac o knižkách sa dozviete na našom blogu.

ZACHOVAJTE NÁM VERNOSŤ A NAKUPUJTE EŠTE VÝHODNEJŠIE – Pre našich zákazníkov sme pripravili špičkový vernostný systém. Za nákupy, recenzie a hodnotenia získavate body, ktoré môžete využiť na ďalší nákup alebo ako zľavu na sortiment našich partnerov. Šetrite s nami!