0800 888 888
prac. dni 09:00 - 15:00
 
Prázdny
0,00 €
 
Úvod>Všetky informácie

Spoznajte nás

Staňme sa priateľmi vďaka knihám!


História nášho internetového kníhkupectva sa datuje od roku 2007. Začínali sme v jednej maličkej kancelárii, odkiaľ sme vybavovali Vaše objednávky. Neskôr sa nám podarilo vybudovať skladový priestor, ktorý tvorilo zopár políc. Do nich sme umiestňovali najpredávanejšie knižky, aby ste na ne nemuseli dlho čakať. Od začiatku sme ponúkali knihy za mimoriadne výhodné ceny a počty zákazníkov sa neustále zvyšovali. V priebehu 2 rokov sme vybudovali pomerne veľký sklad a kvalitný logistický systém. Prijali sme pracovníkov, ktorí riešili objednávky a starali sa o Vašu spokojnosť.

Momentálne máme asi 100 000 spokojných zákazníkov a v ponuke niekoľko tisíc titulov z rôznych oblastí. Vďaka dlhodobým vzťahom s našimi dodávateľmi Vám dokážeme ponúkať knižky s výhodnými zľavami a pravidelne organizovať rôzne akcie a výpredaje. Usilujeme sa neustále zlepšovať naše služby a poskytovať kvalitný zákaznícky servis.

Pýšime sa tým, že sme jediné veľké skutočné online kníhkupectvo. Viacero veľkých predajcov kníh cez internet má v ponuke aj iný sortiment, ako napríklad filmy, DVD, CD, spoločenské hry a podobne. Pripomínajú tak skôr obchody so zmiešaným tovarom. My sa však chceme odlíšiť. Sústredíme sa výhradne na predaj kníh, či už v papierovej alebo v elektronickej podobe. Dbáme na to, aby sme Vám o knižkách vedeli poskytnúť všetky potrebné informácie a mali ste v nás dôveru.

Naša spoločnosť už dlhšie inklinuje k spoločenskej zodpovednosti. Ako kníhkupectvo cítime potrebu podporovať čítanie, najmä u mladšej generácie. Prostredníctvom našich projektov sa usilujeme dostať knihy tam, kam patria, do škôl, knižníc a do rúk žiakov a študentov. Veríme, že spoločne dokážeme vzbudiť lásku ku knihám u všetkých vekových kategórií.

Knihy nie sú iba našou prácou, ale aj vášňou. Veríme, že Vám dokážeme ponúknuť knižky, pri ktorých strávite príjemné chvíle. A o to nám predsa všetkým ide :)