0800 888 888
prac. dni 09:00 - 17:00
 
Prázdny
0,00 €
 
Úvod>Všetky informácie

Zľavy a benefity

U nás sa nakupuje výhodne!

Okrem toho, že máme knižky s bežnými zľavou do 20 %, poskytujeme našim zákazníkom množstvo ďalších zvýhodnení. Ak budete odoberať náš newsletter, občas Vás prekvapíme špeciálnou akciou iba pre Vás. Jedinečné výhody poskytujeme školám, knižniciam a študentom. Ešte stále ste sa nerozhodli pre nás?

Zľavy pre odoberateľov newslettera

Ak sa rozhodnete prijímať novinkové e-maily z nášho e-shopu, prinesú Vám mnoho výhod. V prvom rade budete informovaný o tom, čo nové sa udialo v čarovnom svete kníh, a tiež o akciách a výpredajoch. Ako prvý budete vedieť o súťažiach, ktoré organizujeme a budete mať väčšiu šancu na výhru. Rovnako budete môcť získať špeciálne cenové zvýhodnenia, ktoré iní zákazníci nebudú mať šancu využiť, ako jedinečné zľavové poukážky alebo mimoriadne zľavy iba pre Vás.

Zľavy pre stálych zákazníkov

Pre našich verných zákazníkov pripravujeme špičkový vernostný systém. Prostredníctvom nazbieraných bodov si budete môcť uplatniť dodatočné zľavy v rôznych cenových úrovniach. Nielenže nakupujete výhodnejšie v našom e-shope, ale máte tiež možnosť využiť akciové ponuky u našich partnerov. Zbierať body sa dnes naozaj oplatí!

Špeciálne výhody pre školy, knižnice

Ak ste škola alebo knižnica, uveďte to pri registrácii. Niektoré tituly môžete mať u nás oveľa výhodnejšie. Viac informácií nájdete v sekcii Pre školy.

Prípadne nás neváhajte kontaktovať na info@abcknihy.sk a veľmi radi Vám poskytneme bližšie informácie a ozrejmíme podmienky spolupráce.